Pod motom:Ljubav i vesele – najljepše su želje, održana je završna svečanost Dječjeg vrtića Potočnica. Djeca iz skupina ''Ježići'' i ''Mišići'' oprostili su se od svojih vrtićkih prijatelja – predškolaraca ''Leptirića'', koji će se ujesen krenuti u prvi razred osnovne škole. Pred prepunom dvoranom Doma kulture u Maloj Subotici održan je program u kojem su djeca pokazala što su sve naučila tijekom ove pedagoške godine. Mišiće su za program pripremile: teta Katica i teta Miljenka, a Ježiće teta Katarina i teta Marija, svesrdno im je pomagala i teta Martina.  Nakon mnogo pjesme, recitacija, plesa te pljeska i smijeha, uslijedio je i oproštaj Leptirića od svih teta i mlađih prijatelja iz vrtića. Druženje je nastavljeno uz igru i zabavu te kolače i osvježenje u dvorištu dječjeg vrtića.  Leptirići su bili: Rea Andročec, Fran Baksa, Mihaela Baranašić, Ivana Bašek, Julia Magdalena Ciglar, Florijan Cirkvenčić, Lana Dominić, Noel Drvenkar, Jana Držanić, Mihael Goričanec, Valentina Dora Hatlak, Leo Hlapčić, Ana Horvat, Hana Jankulija, Noah Juras, Roko Juras, Melany Klobučarić, Erik Krčmar, Josipa Horvat, Mario Lončarić, Ana Marčec, Ema Marčec, Rija Novak, Dora Šantavec, Marko Toplek, Tin Toplek, Nika Vidović, Jana Vlašić, Niko Vugrinec, Marta Žulić, Erik Žvorc i Leon Žvorc te njihove odgojiteljice: Vesna Dodlek i Rosana Markač. Želimo im puno uspjeha u đačkim pustolovinama.