Završio je drugi dio 6.Božićnog turnira te su nagrađene najbolje ekipe u dvije kategorije Pioniri U14 i Juniori U16. Pioniri U14 bili su prvi na rasporedu, a na turnir je bilo prijavljenih sedam ekipa te dvije ekipe Nogometne škole Općine Mala Subotica. Nakon odigranih utakmica po skupinama  prva ekipa tj.starijih polaznika NŠ Općine Mala Subotica došla je do završnice i plasmana u polufinale.Mlađa ekipa nije uspjela proći skupinu ali pokazali su se kao tvrdi zalogaj za svakog protivnika sa kojim su odmjerili snage.U prvom polufinalu sastale su se ekipe NŠ Općine Mala Subotica i ŠN Rudar iz Murskog Središće te je nakon 13 minuta bilo 1-1 i nakon šesteraca NŠ Općine Mala Subotica bili su bolji te sa 3-2 osigurali su finale.U drugom polufinalu Sloga iz Čakovca bila je bolja od ekipe Zelenko-Dinamo.Utakmica za treće mjesto između ŠN Rudara i Zelenko-Dinamo završila je pobjedom Zelenka 0-2 te su oni bili treći,a dok je finale između Sloge iz Čakovca i NŠ Općine Mala Subotica pripalo našim dečkima 1-0 pa su zasluženo bili pobjednici 6.Božićnog turnira u kategoriji Pionira U14.

 

Popodne su na rasporedu bili Juniori U16 gdje je bilo prijavljenih sedam ekipa.Igralo se po skupinama od po četiri ekipe te su se na kraju sve ekipe plasirale u četvrtfinale.Nakon odigranih utakmica u četvrtfinalu dobilo se četiri najbolje ekipe koje su se plasirale u polufinale.U prvom polufinalu sastale su se ekipe NK Varteks iz Varaždina i NŠ Općine Mala Subotica i tu su Varaždinci bili spretniji i pobjedom od 1-0 osigurali finale.U drugom polufinalu igrali su ŠN Rudar iz Murskog Središće i ŠN Sveti Martin.Sveti Martin je bio bolji te sa 2-1 osigurao finale.U utakmici za treće mjesto ekipa NŠ Općine Mala Subotica je bila bolja od ŠN Rudar iz Murskog Središća rezultatom od 2-1 koji je bio dovoljan za treće mjesto dok je u finalu ŠN Sveti Martin bio bolji od Varteksa 1-0 i odnio epitet najbolje ekipe na 6.Božićnom turniru u kategoriji Juniori U16.

 

Zahvaljujemo svim ekipama na odazivu bez kojih ovaj turnir ne bi bio odigran na tako visokom nivou.

 

 

Zahvala roditeljima polaznika Nogometne škole Općine Mala Subotica na volonterskom radu oko organizacije turnira.