Udruga za zaštitu okoliša “Zasadi stablo, ne budi panj!” i ove godine organizira akciju pošumljavanja u kojoj je do sad zasađeno više od 60.000 stabala na području cijele Republike Hrvatske.

Cilj akcije je potaknuti građane, udruge, tvrtke i ustanove da zasade što više stabala kako bi pridonijeli ozelenjivanju svojih životnih sredina i time istaknuli važnost i dobrobit drveća i zelenila, osobito u urbanim sredinama. 

Ove se godine navedena akcija održava u razdoblju od 01. do 07.03. 2021. godine na lokalnoj, regionalnoj i nacionalnoj razini u Republici Hrvatskoj. Kampanja se također održava u nekoliko susjednih država u suradnji s prijateljskim organizacijama iz tih država.

Za sudjelovanje u akciji možete se prijaviti na sljedećoj POVEZNICI.

Fotografije akcije u našoj Općini iz 2019. godine možete pogledati OVDJE.