Nakon odluke Ministarstva turizma i športa o sufinanciranju projekta izgradnje malonogometnog igrališta s umjetnom travom, Općina Mala Subotica raspisala je nabavu za isti. Između tri ponude odabrana je najpovoljnija i to tvrtke Kabel-mont d.o.o. iz Domašinca čija je vrijednost 621.348,75 kuna, a iznos sufinanciranja od strane Ministarstva iznosi 271.682,24 kune. Ispred tvrtke Kabel-mont d.o.o. Ugovor o izvođenju radova potpisao je direktor Danijel Tomašek, mag.ing.geoing., a samom potpisivanju nazočio je i Kristijan Juras, predsjednik NK Spartak Mala Subotica iza čijeg će se glavnog terena graditi igralište s umjetnom travom.

Uvjeren sam da će malonogometni teren upotpuniti ponudu za rekreaciju našim mještanima i postati središnje mjesto sportskih aktivnosti koje će poticati ljude na druženje i zdrav način života. Mještanima je potrebno ponuditi sve više sadržaja, jer je prošlo vrijeme kada se na svoje selo gledalo samo kao na mjesto stanovanja i spavanja. Zasigurno će i naše udruge, posebno sportske, znati dobro iskoristiti taj prostor, gdje će se možda stvarati i poneki budući reprezentativac. – kazao je načelnik Valentino Škvorc