Tijekom godine imali smo veliku podršku mnogobrojnih dobrih ljudi, udruga poduzeća i ustanova. Želimo se svima zahvaliti. Hvala na potpori i suradnji načelniku Općine Vladimiru Domjaniću, zaposlenicima Općine, predsjedniku Upravnog vijeća vrtića Vladimiru Mihalicu, članovima Upravnog vijeća, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, župniku Đuri Vukaloviću, roditeljima djece polaznika dječjeg vrtića, Udruzi veterana, ŠRD Šaran M. Subotica, DVD Mala Subotica, DVD Palovec, DVD Sveti Križ, DVD Držimurec Strelec, Udruzi sportske rekreacije Sport za sve Mala Subotica, Vrtnom centru Iva Štefanec, Perutnini-PIPO čakovec, METSS-u čakovec, Autoškoli Start Mala Subotica, Samoposluživanju Pojek, Pekari Poljanec, Zidarsko-fasaderskom obrt Žulić Palovec, Josipu Haliću – Hariju, gospodinu Novaku – soboslikaru iz Držimurca-Srelca, Luki Cirkvenčići, Ninu Kristofiću, Mariju Zamudi te radiopostajama STUDIO M i Radio 1 na medijskoj potpori. Svima od srca, veliko HVALA.!