Nakon što su dana 19.svibnja 2016.godine sudjelovali na 15.Olimpijskom festivalu dječjih vrtića 2016.godine u Čakovcu, 40-ak djece Dječjeg vrtića “Potočnica“ zajedno sa svojim tetama posjetilo je načelnika Vladimira Domjanića. Djeca su načelniku slikovito predočila sva natjecanja u kojima su sudjelovala, a posebno discipline u kojima su “pale“ i medalje, a i pehar. Tako su se dječaci Roko Plantak, Mateo Rebernik, Gabrijel Sovar, Danijel Mihalic, Abel Baranašić, Jakov Zadravec, David Horvat, Vito Kocijan, Maksim Juras i Pavlo Gazdek ponosno pohvalili osvojenim ZLATNIM medaljama i peharu u nogometu, djevojčice Nina Horvat, Franka Vidović, Vita Hatlak i Tena Hertl osvojenim ZLATNIM medaljama u disciplini Štafeta 4×25 m, djevojčica Leonarda Vilić osvojenom ZLATNOM medaljom u disciplini Trčanje 50 m, djevojčice Helena Marčec osvojenom ZLATNOM medaljom i Magdalena Srnec osvojenom SREBRNOM medaljom u disciplini Bacanje loptice, na čemu im je načelnik posebno čestitao i dao slatke poklončiće. Mališani su načelniku otpjevali nekoliko veselih pjesmica, a ravnateljica se zajedno s tetama pohvalila da je cijeli Vrtić osvojio pehar za ukupnu pobjedu na Olimpijadi i imao je čast skidati olimpijsku zastavu na završetku Olimpijade, a sljedeće godine imati će čast otvoriti Olimpijadu. Ravnateljica je naglasila da je ovo prvi puta da je naš Vrtić “odnio“ tu pobjedu na nekoj vrtićkoj olimpijadi i dodala da bi se zapravo moglo reći da je naš Vrtić najbolji u Međimurju. Načelnik je čestitao ravnateljici i tetama te i njih počastio prigodnim slatkišima. Nakon kratkog druženja uz sladoled i razgovor, načelnik je mališanima zaželio razigrano i bezbrižno ljeto.

Pogledajte galeriju slika…