KUU „Zvon” župne zajednice Mala Subotica održala je godišnju izbornu skupštinu

Dana 14.03.2015. KUU „Zvon“ župne zajednice Mala Subotica održala je izbornu godišnju skupštinu. Nakon podnošenja izvješća o radu, financijskog izvješća, izvješća Nadzornog odbora i Inventarne komisije, razrješeno je dosadašnje vodstvo udruge te izabrano novo.

Novi/stari predjednik udruge je vlč. Đuro Vukalović.

Novi Upravni odbor čine: predsjednik Đuro Vukalović te članovi Gordana Kovačić, Valentino Škvorc, Mario Janković, Marija Jelenić, Tino Jelenić, Nikolina Virgej Pintar, Nada Janković, Ivo Novak, Katarina Juras Janković, Maja Taradi, Verica Maček i Marina Držanić.

Nadzorni odbor čine: Stjepan Palatinuš, Jasna Cerovec i Antun Škvorc. Inventarnu komisiju čine: Katarina Juras Janković, Jelena Herman, Marijana Hadeljan i Denis Hajdarović.

Na konstituirajućoj sjednici Upravnog odbora održanoj 20.03.2015. izabran je dopredsjednik KUU „Zvon“ – Mario Janković, funkciju tajnice nadalje će obnašati Gordana Kovačić, a za rizničara je i nadalje potvrđena Marina Držanić.

 

 

S poštovanjem,

KUU Zvon