Start u sezonu kakav su mogli samo poželjeti
Veterani NK Dinamo Palovec osnovali su se ove godine, igraju skupa nešto duže od mjesec dana i već su na samom vrhu Međimurske lige veterana, skupine Istok. Nakon osam odigranih utakmica imaju sedam pobjeda i jedan poraz, onaj u drugom kolu protiv susjednog rivala iz Male Subotice. Fantastična atmosfera vlada u Palovcu, na čijim utakmica se okuplja velik broj ljudi koji pružaju podršku novoosnovanoj ekipi veterana.

Igrača ima za dvije ekipe, tako da izbornik Stjepan Srnec ima slatke brige. Nadamo se da će rapsodija Palovčana potrajati, iako će ih najbolja ekipa lige NK Spartak, koji ima dvije utakmice i samo bod manje, kad odigra zaostale utakmice zasigurno prestići i zasjesti na tron koji mu u ovom trenutku prema tablici, mogu upropastiti samo palovski nogometaši. Bit će zanimljiv dvoboj iduće polusezone, kad palovčani ugošćuju malosubotičane tražeći osvetu za za pretrpljen težak poraz od 8 – 1. Spartak se nada prvome mjestu na kraju sezone, kako bi ukoliko u susjednoj skupini čakovec bude prvi, izravnao račune i postao najbolja veteranska nogometna ekipa u Međimurju. Prošle godine ta titula pripala je čakovcu, dok je Spartak bio drugi.