O rezultatima NŠ “Spartak” na zelenim travnjacima već se pisalo, no rezultat koji su postigli za „zelenim stolom“ vjerojatno je i temelj za buduće dobre rezultate na travnjacima.

Naime, već je godinama tinjala želja i ideja da se sa susjednim klubovima dogovori suradnja o zajedničkom djelovanju mlađih kategorija. Ta je ideja konačno pretvorena iz riječi u djelo i konkretizirana. Čelnici NŠ „Spartak“, NK „Dinamo“ Palovec i NK „Omladinac“ Držimurec-Strelec postigli su sporazum o zajedničkom radu unutar jedne škole. Tako će sva djeca iz tri spomenuta kluba(škole) već od jeseni nastupati u novoj natjecateljskoj sezoni zajedno i zajedno se boriti za što bolje rezultate. Na taj su način razum i ideja svih uključenih aktera doveli do toga da se djeca što kvalitetnije nogometno razvijaju i da, kroz dobre treninge i utakmice, postanu što bolji igrači.

Prvo okupljanje sve djece i prvi trening je u petak, 1.kolovoza 2014. U 18h na igralištu “Spartaka“ u Maloj Subotici.