Lijep uspjeh naših ekipa na tradicionalnom prvomajskom turniru u Svetom Martinu na Muri. Već nekoliko godina unatrag NŠ “Sveti Martin” na praznik 1. svinja-Praznika rada, organizira nogometni turnir za mlađe kategorije. Tako je bilo i ove godine. Turnir se po prekrasnom vremenu odigravao u pet kategorija.

NŠ “Spartak” prisustvovala je sa po jednom ekipom u četiri kategorije. Ostvareni su odlični rezultati.

U kategoriji U-10 osvojili smo 1. mjesto, u kategorijama U-6 i U-12 2. mjesto, dok smo u najstarijoj kategoriji U-14 osvojili isto tako dobro 3. mjesto. Dobrom igrom, dečki su razveselili svoje roditelje, trenere ali i ostale gledatelje na turniru. Lijepe rezultate zasjenila je ipak teža ozljeda(lom ruke) našeg igrača Matije Pintara, kojemu svi želimo čim brži oporavak.Zahvala svima koji su bili prisebni u tom trenutku i pomogli da se Matija sigurno otpremi u bolnicu Čakovec.

Nogometna škola Spartak vrši i dalje upise polaznika rođenih 2007. i 2008.godine. Mogu se upisati i starija godišta. Sve informacije možete dobiti na treninzima pojedine kategorije a rasporedi su objavljeni na web stranicama kluba www.nk-spartak.hr.

Rezultati po kategorijama:

U-6:

Spartak – Sveti Martin 1-0
Spartak – Međimurje 0-1
Spartak – Sloga 0-0 (2-1p)

Poredak : 1.Međimurje, 2.Spartak, 3.Sloga

U-10:

Spartak – Sveti Martin II 3-1
Spartak – Omladinac 3-1
Spartak – Nedelišće 3-0 (1/2 finale)
Spartak – Sloga 1-0 (finale)

Poredak : 1.Spartak, 2.Sloga, 3.Sveti Martin

U-12:

Spartak – Sloga 2-1
Sveti Martin – Spartak 3-1
Spartak – Nedelišće 2-1

Poredak : 1.Sveti Martin, 2. Spartak, 3.Sloga

U-14:

Spartak – Nedelišće 1-1(5-6p)
Spartak – Sveti Martin II 3-1
Spartak – Sloga 3-0
Spartak – Sveti Martin II 0-2 (1/2finale)
Spartak – Sloga 4-0 (ut.za 3.mjesto)

Poredak : 1.Sveti Martin I, 2.Sveti Martin II, 3.Spartak

 

U-6: Toplek, Horvat A., Baksa F., Baksa L., Švenda, Taradi, Vlah, Drvenkar, Jančec, Juras, Hertl – trener: Križaić D.

U-10: Taradi S.,Horvat T., Slaviček, Kovačić K.,Lukman, Sirc, Mihov, Obadić, Herman, Đurkin, Škvorc, Horvat L., Šoštarić, Hrgović – trener:Podgorelec T.

U-12: Martan, Gašparić, Kolarić, Jančec D., Jančec M., Pintar, Križaić, Kocijan, Taradi R. – trener:Horvat Ž.

U-14: Marčec, Horvat D., Majnić, Blažona, Lacković, Lončarić, Križaić, Fleten, Pintarić – trener:Horvat Ž.