REPUBLIKA HRVATSKA
MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
OPĆINA MALA SUBOTICA
Jedinstveni upravni odjel
Komunalno redarstvo
Mala Subotica, 2017. godina.

 

                                                                                   VLASNICIMA PARCELA

                                                                                  GORNJE TRATE, Mala Subotica

Predmet: upozorenje s nalogom

Adrese: građevinske parcele, novo naselje GORNJE TRATE

 

Poštovani,

Kako smo prema zakonima RH-e i općinskoj Odluci o komunalnom redu svi dužni održavati urednima okućnice domaćinstava, građevinske parcele, stoga i od Vas zahtijevamo da se toga pridržavate, a sve u interesu da nam mjesto, područje Općine Male Subotice bude urednije i ljepše.
Na način, da se građevinske parcele na prostoru GORNJE TRATE održavaju: košnjom, po potrebi orezuju živice-stabla, te da se stalno suzbija-uništava već nadolazeća ambrozija i drugi štetni korovi kao i ostali alergenti. Da time okruženje i kvaliteta življenja bude za sve mještane ugodnija kao i onih na tom prostoru GORNJIH TRATA.
Očekujemo Vaše brzo postupanje s nadom da neće biti potrebno zakonski djelovati od strane Općine.

Općina Mala Subotica; v.r. komunalni redar