SVJEDOCI SMO SVE EKSTREMNIJIH VREMENSKIH UVJETA, POGOTOVO NALETA-UDARA VJETRA KOJI MOŽE NANJETI ŠTETU VAŠEM DOMAĆINSTVU, SUSJEDIMA, INFRASTRUKTURI U OKRUŽENJU, A MOŽE OZLJEDITI SUMJEŠTANE.
STOGA POKUŠAJMO TO ZAJEDNIČKI SPRIJEČITI, TAKO DA UKLONIMO-PORUŠIMO STABLA KOJA SU VEČ ILI TRULA, PRESTARA, PREVISOKA. UKLONITE SUHE GRANE, KAO I GRANE KROŠNJI KOJE OMETAJU PROMET, A POSEBICE ZIMI.
NADAMO SE VAŠEM RAZUMJEVANJU I POSTUPANJU PO OVOM UPOZORENJU JER NAVEDENO PREDSTAVLJA OPASNOST ZA SVE U OKRUŽENJU NASELJA. TAKOĐER I VI MOŽETE UPOZORITI SUMJEŠTANE NA MOGUĆE POSLJEDICE, PRIJAVITI ELEKTRI ČAKOVEC, A OPĆINA ĆE UKLANJATI NA JAVNIM POVRŠINAMA ISPRED DOMAĆINSTAVA STABLA ZA KOJA ĆE SE PROCIJENITI DA SU OPASNA ILI DA ZAKLANJAJU NOĆNU RASVJETU KAO I DA SU ALERGENTI.

OPĆINA MALA SUBOTICA
KOMUNALNO REDARSTVO