07.12.2012.
Posljednje novosti

Upozorenje: čistite snijeg!

Informacija svim domaćinstvima, poslovnim subjektima i drugim obveznicima s područja Općine Mala Subotica: Za vrijeme ZIMSKIH UVJETA dužni ste očistiti snijeg i led s nogostupa u cijeloj širini svog domaćinstva – poslovnih prostora – ostalog, za nesmetani promet, te da u takvim vremenskim uvjetima NE ostavljate vozila na mjestima gdje bi smetala radnim strojevima kod čišćenja snijega. Nadamo se Vašem postupanju po ovom upozorenju, u protivnom će se postupiti po Odluci o komunalnom redu Općine Mala Subotica.

25.11.2010.
Posljednje novosti

Upozorenje: čistite snijeg!

Informacija svim domaćinstvima, poslovnim subjektima i drugim obveznicima s područja Općine Mala Subotica: Za vrijeme ZIMSKIH UVJETA dužni ste očistiti snijeg i led s nogostupa u cijeloj širini svog domaćinstva – poslovnih prostora – ostalog, za nesmetani promet, te da u takvim vremenskim uvjetima NE ostavljate vozila na mjestima gdje bi smetala radnim strojevima kod čišćenja snijega. Nadamo se Vašem postupanju po ovom upozorenju, u protivnom će se postupiti po Odluci o komunalnom redu Općine Mala Subotica. (više…)

Promjena veličine fonta
Kontrast