Budite humani i donirajte za poplavljenu Slavoniju!

Skupljanje donacija

Gdje?   DV „Potočnica“

Kada?  Od ponedjeljka do petka (19.5.-23.5) od 7.00-16.00

Tko?     Naš dječji vrtić u suradnji s Udrugom Međimurske mame i trudnice

 Što donirati? Flaširana voda, nekvarljiva hrana, odjeća, obuća, donje rublje, čarape i prekrivači, deke, jastuci, konzervirana hrana koja ne iziskuje pripremu, žitarice, uređaji za komunikaciju (toki voki), baterijski radio, punjači za mobitele, produžni kabeli, baterijske lampe (i baterijska punjenja za njih), gumene čizme, kabanice, maske za prašinu, svijeće, jednokratni pribor za jelo, otvarač za konzerve, vreće za smeće sredstva za čišćenje, lijekovi i aparati za mjerenje šećera (neofen, tablete za smirenje, Paracetamol tablete i sirup,, veliki naglasak na dječjoj hrani, odjeći i obući, pelenama, vlažnim maramicama, dudicama, bočice, griz, zamijensko mlijeko, čokolino, kašice,igračke(ne plišanci), higijenske potrepštine…

 

Letak za ispis…  Budite humani i donirajte za poplavljenu Slavoniju