Sa zadovoljstvom objavljujemo uspjeh jednog od članova Fotokluba čakovec, Petra “Sharpeye” Sabola, koji je ovih dana dobio vijest da je njegova fotografija “Natural abstract” (Prirodna apstrakcija) ušla među najboljih 10 u kategoriji Priroda i divlje životinje na natjecanju World photography organisation, javlja web Fotokluba čakovec.

Odabrana je među ni manje ni više nego 52 323 fotografije! Pobjednici će biti objavljeni 20. ožujka, a fotografija će u svakom slučaju biti izložena u galeriji Somerset House u Londonu. Najboljih 10 pogledajte klikom ovdje. Petru čestitamo i želimo još više uspjeha, a više o njegovom stvaralaštvu možete pročitati u intevjuu na portalu eMedjimurje.hr.

Odabrana fotografija Petra Sabola među 52 323 fotografije – "Prirodna apstrakcija"
(Fotografija je snimljena na ribnjaku u Palovcu zvanom Kontoš)