ZAPOČEO AEROBIK aerobik

Kao i prijašnjih godina, Udruga sportske rekreacije “Sport za sve” Mala Subotica organizira aerobik za žene i djevojke svih dobnih skupina. Rekreativno vježbanje započelo je ovog ponedjeljka, a odvijat će se u uobičajenim terminima – ponedjeljkom i četvrtkom od 19,30 do 20,30 sati u sportskoj dvorani O.Š. Tomaša Goričanca Mala Subotica. Iskoristite svoje slobodno vrijeme za poboljšanje svojeg zdravlja i osobnog zadovoljstva!

 

ODBOJKA U DVORANIodb.

Također u četvrtak (06.11.2014.) s početkom u 20,30 sati, započinje redovito rekreativno igranje odbojke u dvorani, koju za svoje članove, kao i sve zaljubljenike u odbojku, organizira USR Sport za sve Mala Subotica, svaki četvrtak u 20,30 sati.

 

Svi ste pozvani, a bavljenje rekreativnim aktivnostima u slobodno vrijeme ulaganje je u zdravlje i osobno zadovoljstvo.