Na vanrednoj godišnjoj skupštini NK Spartak Mala Subotica, koja je prošle nedjelje održana u Maloj Subotici, izabrano je novo rukovodstvo kluba. Kako je Kristijan Juras, dosadašnji predsjednik kluba, iz osobnih razloga podnio ostavku, na čelnu funkciju kluba izabran je Ranko Dominić. Uz njega u Izvršni odbor kluba izabrani su i Zdravko Jelenić (dopredsjednik), Mario Milijančić (tajnik), Ivan Miljančić (rizničar), Zlatko Dominić, Zoran Herman, Željko Horvat, Pero Janković, Silvano Janković, Ivica Kovačić i Goran Križaić.

Na skupštini je, pred velikim brojem članova, potvrđeno da je za novog trenera prve momčadi izabran Zoran Grašić, bivši igrač Spartaka, čakovca, Varteksa i mnogih drugih klubova. Cilj u narednoj sezoni je zadržati se u samom vrhu 1. Međimurske lige te i dalje afirmirati mlade igrače. Kako je Zoran Grašić, uz to što je igrao u Spartaku, već jednom bio trener prve ekipe, navijači vjeruju da je rukovodstvo kluba donijelo dobro rješenje, te da će Spartak i nadalje biti među vodećim međimurskim klubovima.