REZULTATI TURNIRA MLAĐIH UZRASTA “SPARTAK 2015.“ ODIGRANOG OVOG VIKENDA U MALOJ SUBOTICI.

U subotu odigrani je turnir za kategoriju Limači U-10, prijavljeno je bilo sedam ekipa te su postignuti su slijedeći rezultati:
1. RUDAR Mursko Središće
2. PODRAVINA Ludbreg
3. STRAHONINEC Strahoninec
4. OMLADINAC Novo selo Rok
5. SPARTAK Mala Subotica
6. SLOGA Čakovec
7. SOKOL Vratišinec
NAJBOLJI STRIJELAC: Škvorc Antonio Rudar
NAJBOLJI GOLMAN: Lesar Luka Podravina

 

Nedjelja rezervirana za kategorije U-8 i U-12, ukupno je igralo deset ekipa po pet od svake kategorije.
POREDAK KATEGORIJE POČETNICI U-8
1. SPARTAK Mala Subotica
2. MEĐIMURJE Čakovec
3. ZELENKO Novakovec
4. SLOGA Čakovec
5. SVETI MARTIN Sveti Nartin na Muri
NAJBOLJI STRIJELAC: Niko Hertl Spartak
NAJBOLJI GOLMAN: Luka Zlatarek Međimurje

 

POREDAK KATEGORIJE MLAĐI PIONIRI U-12
1. ZELENKO Novakovec
2. SLOGA Čakovec
3. PODRAVINA Ludbreg
4. SPARTAK Mala Subotica
5. SVETI MARTIN Sveti Marti na Muri
NAJBOLJI IGARČ :Matej Mezga Zelenko
NAJBOLJI GOLMAN: Luka Andrašec Zelenko

Čestitke ekipama na postignutim rezultatima i zahvala organizatora na dolasku i odigravanju utakmica po izuzetno vrućem vremenu. Iako je bio prijavljen mali broj ekipa prikazan je dosta kvalitetan nogomet. Odaziv igrača sa ekipama koje su se prijavile bio je dobar s obzirom da još traju godišnji odmori pa treneri muku muče sa slaganjem ekipa stoga se Nogometna škola Spartak još jednom zahvaljuje svim onim klubovima i školama koje su skupile igrače i pomogle da se odigra četvrti po redu ljetni turnir mlađih uzrasta „SPARTAK 2015“.

Bio je to ujedno i posljednji turnir pod tim nazivom.

Koristimo priliku obavijestiti javnost da je došlo do ujedinjenja klubova sa područja Općine Mala Subotica u radu sa mlađim uzrastima te se osniva nova tj.nastavlja se dobra tradicija Nogometne škole Spartak ali pod drugim nazivom a to je Nogometna škola Općine Mala Subotica.

Zahvala sponzorima i donatorima te roditeljima polaznika Nogometne škole Spartak na odrađenom turniru.