Proteklog vikenda u organizaciji NK Spartak održan je na igralištu Jagodišće tradicionalni turnir četiri "regije" u Maloj Subotici – Jurčevca, Benkovca, Sobotice i Novog Naselja u spomen na preranog preminulog igrača NK Spartaka Roberta Podgorelca – Baggia. Titulu najbolje ekipe ove godine ponijela je "Sobotica" na čelu sa voditeljem Mirom Grašićem. Drugoplasirana je bila ekipa Benkovca, treća Novog Naselja, dok je posljednji bio Jurčevec.

1. mjesto – Sobotica

Sve ekipe su zbog godišnjih odmora bile desetkovane, a ponajviše se to odnosilo na Jurčevec kojemu je nedostajalo najviše igrača, pa je morao i jednu utakmicu umjesto sa jedanaest igrača odigrati sa osmoricom. Najbolji strijelac turnira sa 6 golova je Igor Šegović iz pobjedničke ekipe "Sobotice". Organizator je na kraju svakog dana turnira za igrače pripremio jelo i po jedno piće. (Foto: Denis Posavec – Chufta)

2. mjesto – Benkovec

Sve slike pogledajte u galeriji slika.