S Državne smotre LiDraNo 2015.

Emin veliki uspjeh

 Prošlog se tjedna od 23. do 25. ožujka u Šibeniku održala Državna smotra LiDraNo 2015. Kao što smo već pisali, Osnovnu školu Tomaša Goričanca, ali i Međimursku županiju u kategoriji pojedinačni scenski nastup predstavljala je učenica Ema Rošanić kazivajući pjesmu Idi reči japi zbogom Ružice Jukić.

Komisija u sastavu Barbara Rocco, Vanja Matujec i Jakov Bilić pohvalila je Emin nastup, istaknuvši oduševljenje njezinim izgovorom i njegovanjem kajkavskoga narječja.

Nakon okrugloga stola, na kojemu se analizirao svaki pojedinačni scenski nastup od ukupno njiih 41, upravo je Ema izabrana najboljom i time imala čast ponovno nastupiti pred prepunom Kongresnom dvoranom Kornati u Hotelu Ivan na zatvaranju Državne smotre LiDraNa 2015.

I Ema i njezina mentorica Ljerka Jezernik bile su uzbuđene pred nastupe, a s divnim uspomenama i pod velikim dojmom vratile su se sa Smotre. Čestitamo objema!

Prenosimo sa web stranice naše škole