U našoj je školi 26. i 27. studenoga 2014. održano Školsko natjecanje u šahu. Ukupno je sudjelovalo 22 natjecatelja, 16 dječaka i 6 djevojčica.

U muškoj kategoriji najbolji su rezultat ostvarili: Neven Cirkvenčić,Ivan Mikulaj, Luka Šegović,Nikola Horvat i Dino Puklek, a u ženskoj: Nika Mezga, Dijana Juras,Zrinka Banec, Mateja Lovrenčić iTina Ciglar.

Oni će predstavljati našu školu na Županijskom natjecanju u šahu koje će se održati u utorak 16. prosinca 2014., također u prostorijama Škole.

Natjecanje su organizirali voditelji školskih šahovskih grupa učitelji Nada Črep i Rajko Trojko, uz pomoć trenera šahovskog kluba Dinamo Palovec gospodina Drage Srneca, kojemu zahvaljujemo na stručnoj pomoći i tehničkoj podršci.

Osim spomenutih učenika na natjecanju su sudjelovali i: Josip Blažona, Ana Blažona, Tomislav Ciglar, Ivan Goričanec, Martin Marčec, Gabrijel Martan, Matija Mendelski, Dominik Obadić, Karlo Puklek, Matija Puklek, Martin Toplek i Antonio Vrbanec.