Organizacijom razmjene udžbenika želi se pomoći učenicima i njihovim roditeljima

Do početka nove školske godine ostalo je još manje od mjesec dana, no neki učenici još uvijek nisu nabavili sve potrebne udžbenike. Stoga ove godine Savjet mladih Općine Mala Subotica po prvi puta organizira razmjenu školskih udžbenika.

Razmjena udžbenika mnogim učenicima i njihovim roditeljima puno znači. Kupnja novih knjiga ponekad je preskupa i oni nastoje što jeftinije proći kupovinom rabljenih, jer ionako treba kupiti nove radne bilježnice i sav ostali školski pribor koji sam po sebi može biti skup. Organizacijom razmjene udžbenika želi se pomoći učenicima i njihovim roditeljima da međusobnom razmjenom što lakše dođu do udžbenika te se tako što bezbrižnije opreme za iduću školsku godinu.

– Udžbenike za sve razrede srednjih i strukovnih škola možete donijeti, odnosno kupiti 17. kolovoza od 8 do 20 sati u prostoriji pored trgovine “Vajda” u Maloj Subotici .