Na području Općine MALA SUBOTICA određuju se biračka mjesta:

1. Biračko mjesto broj  1. MALA SUBOTICA PROSTORIJE STARE OPĆINE, GLAVNA ULICA 31   na kojem će glasovati birači s prebivalištem u   MALA SUBOTICA: BENKOVEC, CVJETNA ULICA, DRAVSKA ULICA, GLAVNA ULICA 1-47A (NEPARNI), GLAVNA ULICA 2-34 (PARNI), GOSPODARSKA, MARIJIN TRG, OBRTNIČKA, TRATE, ULICA ALOJZIJA STEPINCA, ULICA BRAĆE RADIĆA, ULICA BRUNE BUŠIĆA, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA, ULICA IVANA VURUŠIĆA, ULICA MATIJE GUPCA, ULICA TOMAŠA GORIČANCA, ULICA ZORANA ŠEGOVIĆA  

2. Biračko mjesto broj 2. MALA SUBOTICA OSNOVNA ŠKOLA TOMAŠA GORIČANCA, GLAVNA ULICA 55   na kojem će glasovati birači s prebivalištem u   MALA SUBOTICA: GLAVNA ULICA 36-156 (PARNI), GLAVNA ULICA 49-167 (NEPARNI), ULICA AUGUSTA ŠENOE, ULICA DR. LJUDEVITA GAJA, ULICA DR. VINKA ŽGANCA, ULICA MIROSLAVA KRLEŽE, ULICA NIKOLE TESLE  

3. Biračko mjesto broj 3. PALOVEC DRUŠTVENI DOM, GLAVNA 35   na kojem će glasovati birači s prebivalištem u   PALOVEC: ČAKOVEČKA, GLAVNA, MALA, MAROF, MELINSKA, NOVA, ŠPORTSKA, TIHA

4. Biračko mjesto broj 4. DRŽIMUREC DOM KULTURE DRŽIMUREC-STRELEC, DRŽIMUREC 136   na kojem će glasovati birači s prebivalištem u   DRŽIMUREC: DRŽIMUREC, STRELEC: STRELEC  


5. Biračko mjesto broj 5. SVETI KRIŽ DRUŠTVENI DOM, ULICA AUGUSTA ŠENOE 32   na kojem će glasovati birači s prebivalištem u   SVETI KRIŽ: ČAKOVEČKA ULICA, POLJSKA ULICA, SAJMIŠNA ULICA, ULICA 1. SVIBNJA, ULICA AUGUSTA ŠENOE, ULICA BRAĆE RADIĆA, ULICA JOSIPA SLAVENSKOG, ULICA NIKOLE TESLE  


6. Biračko mjesto broj 6. DRŽIMUREC PODRUČNA ŠKOLA DRŽIMUREC-STRELEC, DRŽIMUREC 131   na kojem će glasovati birači s prebivalištem u   PIŠKOROVEC: PIŠKOROVEC