Kategorijom najmlađih igrača U-6 završen je 4.po redu Božićni turnir mlađih uzrasta “Spartak 2015“. Na turniru, u pet kategorija koji se odigravao u tri dana, ukupno je učestvovalo 53 ekipe iz Varaždinske, Koprivničko- Križavačke i Međimurske županije, te je ove godine po prvi puta ovaj turnir bio i međunarodnog karaktera pošto su nam u goste stigle i ekipe iz susjedne Slovenije i to FC HIŠA DARIL IZ PTUJA , FC STARŠE I NŠ ČARDA MARTIJANCI.

Posjetom, a nadasve kvalitetom možemo biti itekako zadovoljni, te smo ponosni što je ovaj turnir postao prepoznatljiv i vrlo traženi u svim okolnim sredinama u ovo doba godine. Napomenimo da je izvršni odbor Nogometne škole po tradiciji pripremio prigodne poklone te ih podjelio najmlađim polaznicima naše škole.

Izvršni odbor Nogometne škole Spartak zahvaljuje svim ekipama na odazivu na 4.Božićni turnir mlađih uzrasta “SPARTAK 2015“. Isto tako zahvaljujemo sponzorima i donatorima koji su pomogli da se ovaj turnir odigra, a to su: Općina Mala Subotica, Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica, Auto dijelovi Magdić Mala Subotica, Auto Đurkin Belica, Kavana Kocka Mala Subotica, Toya grupa Zagreb, Obitelj Kocijan Palovec, Obitelj Bašek Sveti Križ, Dodlek Ivica Miklavec.

Zahvala i svim roditeljima polaznika Nogometne škole Spartak koji su nesebićnim radom pomogli u odrađivanju turnira.

Na kraju, Izvršni odbor Nogometne škole Spartak zajedno sa polaznicima nogometne škole,

ŽELI SVIMA ZDRAVU I SRETNU NOVU 2016.GODINU.

Pogledajte galeriju slika…

REZULTATI:

KATEGORIJA U-6

ZA 3.MJESTO NŠ SLOGA – NŠ MEĐIMURJE 0:1
ZA 1.MJESTO NŠ SPARTAK-NŠ LUMEN 1:2
NAJBOLJI STRIJELAC: DEBELEC DAVID NŠ LUMEN VARAŽDIN
NAJBOLJI GOLMAN: LASTAVEC LUKA NŠ SPARTAK

1. NŠ LUMEN VARAŽDIN
2. NŠ SPARTAK MALA SUBOTICA
3. NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC

KATEGORIJA U-8

ZA 3.MJESTO NŠ SPARTAK-NŠ SV.MARTIN NA MURI 2:0
ZA 1.MJESTO NŠ MEĐIMURJE – NŠ SLOGA 4:0
NAJBOLJI STRIJELAC: ARNAUDOVSKI ANASTAS NŠ MEĐIMURJE
NAKBOLJI GOLMAN: LASTAVEC LUKA NŠ SPARTAK

1.NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC
2.NŠ SLOGA ČAKOVEC
3.NŠ SPARTAK MALA SUBOTICA

KATEGORIJA U-10

ZA 3.MJESTO: NŠ STRAHONINEC- NK OMLADINAC NSR 1:2
ZA 1.MJESTO: NŠ MEĐIMURJE-NŠ RUDAR 1:3
NAJBOLJI STRIJELAC: ŠKVORC ANTONIO NŠ RUDAR MURSKO SREDIŠĆE
NAJBOLJI GOLMAN: GOGIĆ IVANO NŠ RUDAR MURSKO SREDIŠĆE

1.NŠ RUDAR MURSKO SREDIŠĆE
2.NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC
3. NK OMLADINAC N.SELO ROK

KATEGORIJA U-12

ZA 3.MJESTO: FC STARŠE PTUJ-BRZI I ŽESTOKI 1:1 (2:3)
ZA 1.MJESTO: FC HIŠA DARIL PTUJ-NŠ ZELENKO 6:1
NAJBOLJI STRIJELAC: JEVŠENAK ŽAN FC HIŠA DARIL PTUJ
NAJBOLJI GOLMAN: PRIDGAR SAMO FC HIŠA DARIL PTUJ

1.FC HIŠA DARIL PTUJ SLOVENIJA
2.NŠ ZELENKO NOVAKOVEC
3.BRZI I ŽESTOKI BELICA

KATEGORIJA U-14

ZA 3.MJESTO: NŠ PRELOG-NŠ ĐURĐEVAC 1:4
ZA 1.MJESTO: NŠ SPARTAK-NŠ STRAHONINEC 1:2
NAJBOLJI STRIJELAC: BUJAN LEON NŠ STRAHONINEC
NAJBOLJI GOLMAN: MARTAN JAN NŠ SPARTAK

1.NŠ STRAHONINEC
2.NŠ SPATAK MALA SUBOTICA
3.NŠ ĐURĐEVAC