Veliko hvala!

Zahvaljujemo na pomoći i potpori u našem odgojno – obrazovnom radu: Općini Mala Subotica – našem osnivaču,   načelniku Općine gosp. Vladimiru Domjaniću, donačelniku gosp. Dragutinu Braniloviću, predsjednici Općinskog vijeća gđi. Danici Glad, predsjednici i članovima Upravnog odbora vrtića, župniku Đuri Vukaloviću, OŠ Tomaša Goričanca, USR “Sport za sve”, UŽ “Palovčanke”, KUU  “Zvon”, DVD -u Mala Subotica, DVD -u Palovec, DVD -u Držimurec – Strelec, DVD -u Sveti Križ, Samoposluživanju “Pojek”, obitelji Vlašić Vere i Branka, Obitelji Barić – roditeljima našeg Ivana, obitelji Horvat – roditeljima naše Nine, obitelji Juras – roditeljima našeg Maksima, te svima Vama dragi roditelji i poštovani sumještani.

Ravnateljica
Marija Molnar

Pogledajte: VRTIĆKE AKTIVNOSTI KROZ CIJELU PEDAGOŠKU GODINU

Pogledajte GALERIJU1   i   GALERIJU2 slika o događanjima u 2014. godini