Puhački orkestar Općine Mala Subotica postoji već desetak i više godina. Broji preko 40 aktivnih članova. Voditelj orkestra od samg osnutka je prof. Davor Požgaj iz Belice. Orkestar ima i pomladak kojega vodi Mario Kanižaj iz Gardinovca. Gotovo je nemoguće nabrojiti silne nastupe gdje su sve sudjelovali ali spomenimo samo neke: Hrvatska Kostajnica, Švicarska, Mađarska i diljem lijepe naše a najviše u općini svirajući i budnice i razne fešte i proslave. Svake godine, krajem godine održavaju redoviti godišnji koncert i prate sva zbivanja u općini Mala Subotica i svim njenim mjestima.


HRVATSKA KOSTAJNICA – U očekivanju vlaka sa gostima u
dolasku na “KESTENIJADU”


Na “Kestenijadi” u Hrvatskoj Kostajnica na željezničkoj stanici


U posjeti Švicarcima. Mimohod ulicama Švicarske
i dolazak pred crkvu gdje se služila sveta misa


VENECIJA – U ranim jutarnjim satima ispred crkve SV. Marka kada još nije bilo silnih
prolaznika tek su golubovi uzlijetali uz članove puhačkog orkestra Općine Mala Subotica