U subotu, 06. studenog 2021. godine u Domu kulture u Maloj Subotici s početkom u 19:00 sati održati će se predstava “Čuk sedi” kojoj je autor i redatelj Vladimir Mesarić. Predstavu će odigrati članovi poznate međimurske Grupe SARCAS, MAKAMUS iz Murskog Središća i Ženske vokalne skupine Sveti Marko iz Selnice, dok će scenu osmisliti i urediti Studio Reci Da iz Čakovca.

Ulaz je besplatan.

O PREDSTAVI:

Nakon više od pedeset ljeta slučajno se susreću dva prijatelja iz rane mladosti. Puni emocija prisjećaju se svoga djetinjstva šezdesetih godina prošlog stoljeća. Neizostavno se nameće vječita dvojba, je li bilo bolje nekad, ili danas. Iskonskom međimurskom popevkom, poezijom i vrckavim kazališnim dijalozima umjetnici “XENIX”-a mlađim naraštajima oslikavaju davne šezdesete, a one malo vremešnije vraćaju u vrijeme kad su čvrsto vjerovali da mogu promijeniti svijet…

*Predstava će se održati sukladno epidemiološkim mjerama.