Općina Mala Subotica i ovih blagdana osigurala je božićnice za umirovljenike čija je mirovina manja od 2 tisuće kuna.

Odlukom načelnika Općine, božićnice su u obliku poklon-bona od 300 kn u Kauflandu za sve umirovljenike čija je mirovina manja od 2 tisuće kuna.

Pozivaju se umirovljenici s prebivalištem na području OPĆINE MALA SUBOTICA koji NISU PROŠLE I PRETPROŠLE GODINE DOSTAVILI podatke, a imaju mirovinu do 2.000,00 kuna da se prijave email-om ili osobno u Jedinstveni upravni odjel Općine Mala Subotica, u vremenu od 07.00 – 15,00 h, svakim radnim danom radi ostvarivanja prava na prigodni dar povodom Božića. Prilikom prijave potrebno je predočiti odreske hrvatskih i stranih mirovina primljenih prethodnog mjeseca, osobnu iskaznicu i OIB.

Svi oni koji su prošle i pretprošle godine dostavili podatke, ove godine ne trebaju dostavljati odreske od mirovine, osim ako se iznos nije značajno promijenio.

Molimo sve koji se još nisu dostavili podatke, da dostave odreske mirovine od prethodnog mjeseca, osobnu i OIB najkasnije do 30.11.2021. godine.