Međimurska županija

 –  svim poljoprivrednicima –

 

Poštovani,

kako bi ubrzali raspolaganje državnim poljoprivrednim zemljištem Agencija za poljoprivredno zemljište organizira informativnu kampanju o provedbi Zakona o poljoprivrednom zemljištu („Narodne novine“, broj 39/13) i pripadajućih podzakonskih akata i Uredbe o obrascu i načinu vrednovanja Gospodarskog programa korištenja poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske („Narodne novine“, broj  66/13). Djelatnici Agencije za poljoprivredno zemljište održat će prezentaciju za poljoprivrednike i predstaviti sve novosti  Zakona o poljoprivrednom zemljištu te procedure za njegovu provedbu.

Stoga Vas pozivamo na prezentaciju koja će se održati u Međimurskoj županiji u

 ponedjeljak, 2. rujna 2013. u 13 sati, u  čakovcu, u Tehnološko inovacijskom centru Međimurje, Bana Josipa Jelačića 22

 

Za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju.

S poštovanjem,

RAVNATELJICA, dr. sc. Smiljana Goreta Ban