Temeljem Odluke župana Međimurske županije o proglašenju prirodne nepogode mraza na području Međimurske županije zbog mraza i jačeg sjevernog vjetra u razdoblju od 5. do 16. travnja 2021. godine, čija je posljedica smrzavanje, oštećenje i očekivano značajno umanjenje ovogodišnjeg uroda u voćnjacima pozivamo poljoprivredne proizvođače, posebice voćare, da prijave štetu od navedene prirodne nepogode za stradale kulture na području Općine Mala Subotica. Prijava štete podnosi se elektroničkim putem na obrascu u prilogu, iznimno osobno u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Mala Subotica, u skladu s odlukama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o mjerama koje se odnose na sprečavanje širenja korona virusa. Rok za dostavu prijave je 02.05.2021. godine. Ispunjeni upitnici dostavljaju se na e-mail: referent@opcina-mala-subotica.hr  

Ukoliko imate pitanja u vezi sa ispunjavanjem obrasca molimo da sve upite upućujete na brojeve telefona 040/631 705, 099/629 8493 i na prije navedenu e-mail adresu.