U nedjelju, 16. prosinca 2018. godine, na novouređenom trgu ispred Doma kulture Mala Subotica organizira se

BOŽIĆNI SAJAM

OPĆINE MALA SUBOTICA

 

POZIVAJU SE ŽITELJI OPĆINE, A I ŠIRE OKOLICE, DA POSJETE SAJAM, KUPE NEŠTO PRIGODNO, RAZGLEDAJU RAZLIČITE URATKE IZLAGAČA.

Bit će tu toplog čaja, kuhanog vina, hladetine, kobasica, pečenih ribica, ljutih proizvoda od voća i povrća, mirisnih božićnih kolačića, raznih svjetlucavih dekoracija, zvončića, vjenčića, anđela…

Otvorenje Sajma je u 14:00.

Blagdanskom ugođaju Sajma doprinijet će Puhački orkestar Općine Mala Subotica, Ela Horvat sa svojim nastupom, glumci iz udruge umirovljenika Mala Subotica i tamburaši KUU„ZVON“ s Župnim pjevačkim zborom

Na Sajam i u Dom kulture Mala Subotica posebno se pozivaju djeca (od najmanjih pa do 6. razreda) iz Male Subotice, Svetog Križa, Palovca, Držimurca i Strelca  od 14:00 sati, da dođu na podjelu dječjih darova koji će se dijeliti kod kućica Mjesnih odbora.

Božićni sajam je humanitarnog karaktera te će se dio dobrovoljnih priloga usmjeriti za djecu s teškoćama u razvoju s područja Općine Mala Subotica.

Dobrodošli!