Potkraj prošle godine u vijećnici Općinskog vijeća Općine Mala Subotica održana je svečanost popisivanja Ugovora o stipendiranju studenata. Na Natječaj za dodjelu studentskih stipendija za studente koji su u ak.godini 2012./13. redoviti studenti druge godine, objavljen dana 16.listopada 2012.godine u listu Međimurje, javilo se 14 studenata od kojih je 13 studenata zadovoljilo uvjete Natječaja.

 

 

Svečanosti potpisivanja Ugovora, uz načelnika Vladimira Domjanića, studenata i njihovih roditelja, nazočili su i zamjenica načelnika Danica Glad i predsjednik Općinskog vijeća Vladimir Mihalic.

Načelnik Vladimir Domjanić potpisao je Ugovore sa sljedećim studentima: Petra Švenda, Danijel Herman, Tea Hrgović, Petra Palatinuš, Nataša Milijančić, Domagoj Mihalic iz Male Subotice, Matija Klekar i Elizabet Sklepić iz Palovca, Jasmina Vadas iz Držimurca, te Domina Hozjan, Kristina Horvat, Martina Korent, Želimir Fodor iz Štefanca.