REFERENT / REFERENTICA ZA OPĆE I ADMINISTRATIVNE POSLOVE

 

Radno mjesto

 MALA SUBOTICA, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA


 1


 Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa


 Puno radno vrijeme


 Nema smještaja


 U cijelosti


 2.2.2018.


 10.2.2018.


 

Posloprimac

  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska

 Opis poslova:
– poslovi pisarnice, evidentiranje putnih naloga, pripremanje materijala za sjednice Općinskog vijeća i radnih tijela, prijepis i fotokopiranje za potrebe ureda Općine, sudjelovanje u vođenju blagajničkog poslovanja, sudjelovanje u nabavljanju uredskog materijala i drugog sitnog inventara, sudjelovanje u organizaciji i praćenju aktivnosti vezanih za razne manifestacije i događanja u Općini, obavljanje drugih uredskih i tehničkih poslova u okviru stručne spreme

Uvjeti:
– srednja stručna sprema ekonomskog ili upravnog smjera ili gimnazija  ili preddiplomski studij ekonomski ili upravni smjer
– manje od godinu dana radnog iskustva u struci


 

Poslodavac

 OPĆINA MALA SUBOTICA


 pismena zamolba: Mala Subotica, Glavna 29a