Sada, kada su se slegli svi dojmovi oko proslave dana Općine Mala Subotica raznim sadržajima što sportskim, što kulturnim i na kraju zabavnim programom, donosimo rezultate sa turnira za mlađe uzraste.

Uvertira u sva ta događanja vikend prije bio je 5.po redu ljetni turnir mlađih uzrasta “SPARTAK 2016“ u organizaciji Nogometne škole Općine Mala Subotica. Turnir se odigravao u četiri uzrastne kategorije U6, U8, U10 i U12, a odazvalo se ukupno 29 ekipa iz Međimurske i Varždinske županije. Po lijepom sunčanom vremenu iako malo prevrućem za nogomet sve ekipe su pokazale zavidnu kvalitetu i pregršt lijepih akcija i golova.

Sve ekipe su počašćene od strane organizatora hamburgerima i rashlađenom cedevitom, a najbolje ekipe i pojedince nagradili smo peharima i medaljama.

REZULTATI:
SUBOTA:

KATEGORIJA U8

Igralo se liga sistemom svaki sa svakim i na kraju je bio slijedeći poredak:
1. NŠ SLOGA ČAKOVEC 16 bodova
2. NŠ MEĐIMURJE ČAKOVEC 10
3. NŠ MALA SUBOTICA 9
4. NŠ PRELOG 8
5. NŠ VARTEKS VARAŽDIN 8
6. NŠ ZELENKO-DINAMO 5
7. ŠN RUDAR MURSKO SREDIŠĆE 0
NAJBOLJI GOLMAN: Varga August NŠ SLOGA ČAKOVEC
NAJBOLJI IGRAČ: Horvat Stjepan NŠ SLOGA ČAKOVEC

KATEGORIJA U10

1. NŠ RUDAR MURSKO SREDIŠĆE 13 bodova
2. NK OMLADINAC N.S.R 11
3. NK ČUKOVEC 77  7
4. NK SOKOL VRATIŠINEC 5
5. NŠ MALA SUBOTICA 3
6. NŠ ZELENKO-DINAMO 1
NAJBOLJI GOLMAN: Gogić Ivano NŠ RUDAR MURSKO SREDIŠĆE
NAJBOLJI IGRAČ: Mikulaj Lukas OMLADINAC N.S.R

REZULTATI:
NEDJELJA:

KATEGORIJA U6

1. NŠ PRELOG 9 bodova
2. NŠ MALA SUBOTICA 6
3. NŠ SVETI MARTIN 3
4. OMLADINAC N.S.R 0
NAJBOLJI GOLMAN: Sokač Šimun NŠ PRELOG
NAJBOLJI IGRAČ: Kuhanec Noa NŠ PRELOG

KATEGORIJA U12

SKUPINA A: NŠ MALA SUBOTICA, NŠ ZELENKO-DINAMO, NŠ SLOGA ČK., NK OMLADINAC N.S.R
SKUPINA B: NŠ ZELENKO-DINAMO 2, NŠ SVETI MARTIN, BRZI i ŽESTOKI, FANTOMI

ZA TREĆE MJESTO:
NŠ ZELENKO-DINAMO : NŠ MALA SUBOTICA 4-0

FINALE:
FANTOMI-BRZI : ŽESTOKI 0-1

1. BRZI i ŽESTOKI
2. FANTOMI
3. NŠ ZELENKO-DINAMO
4. NŠ MALA SUBOTICA
NAJBOLJI GOLMAN: Zrna Roko BRZI i ŽESTOKI
NAJBOLJI IGRAČ: Mendelski Matija BRZI i ŽESTOKI

Nakon svih odigranih utakmica predviđenih za subotu slijedilo je završno druženje svih polaznika Nogometne škole zajedno sa roditeljima. Nagradili smo prvake tj. ekipu Limača koja je i ove sezone, treće zaredom, ponijela naslov prvaka svoje skupine. Izvršni odbor Nogometne škole podijelio im je medalje i majce za taj još jedan veliki uspijeh. Nagrađeni su i ostali polaznici Nogometne škole sa majicama te su podijeljeni i ruksaci za najmlađe polaznike.Uz čestitke svim ekipama i trenerima na postignutim uspjesima zaželimo im još više sportskih uspjeha u slijedećoj sezoni koja počinje sa pripremama već 01.08.2016.
Na kraju Izvršni odbor Nogometne škole Općine Mala Subotica zahvaljuje svim ekipama zajedno sa njihovim trenerima i roditeljima na odazivu. Zahvala i roditeljima polaznika NŠ Mala Subotica na odrađenom turniru i podršci bez koje niti jedna Nogometna škola ne može.

Zahvala i sponzorima koji su isto tako bili veliki doprinos ovom turniru a to su:

OPĆINA MALA SUBOTICA, MAGDIĆ d.o.o. MALA SUBOTICA, AUTO ĐURKIN BELICA, METSS ČAKOVEC i PROMESS MALA SUBOTICA.

Pogledajte galeriju slika…