Protekla dva vikenda odigravao se malonogometni Božićni turnir za mlađe uzraste „Spartak 2013“ u sportskoj dvorani Osnovne škole Tomaša Goričanca u Maloj Subotici. Na turniru je bilo prijavljeno 60 kipa u pet kategorija. Od toga je jedna ekipa otkazala, a jedna se nije pojavila.Odigrano je puno kvalitetnih utakmica gdje su pobjednici bili za korak bolji od ostalih ekipa koje su došle u završnicu Od naših ekipa koje se takmičile u svim kategorijama osim u kategoriji U-8, postigli smo dobre rezultate te smo u tri kategorije došli do završnice. U kategoriji najmlađih nismo prošli skupinu iako su se djeca trudila te pokazala da je pred njima dobra nogometna budućnost. U kategoriji U-10 došli smo do utakmice za treće mjesto i nesretno izgubili od Sloge Čakovec, te smo zauzeli četvrto mjesto. U kategoriji U-12 imali smo dvije ekipe. Starija (2001.g) ekipa nije uspjela proći skupinu iako su prikazali dobar nogomet. Druga ekipa sastavljena od 2002. i 2004.g. došla je do četvrtfinala te nesretno izgubila od ekipe Svetog Martina. U nedjelju na rasporedu su bili najstariji(1998.g i mlađi), sastavljeni u dvije skupine. Naši igrači odigrali su kvalitetno u skupini te se plasirali u polufinale gdje smo propustili vodstvo od 2-0 te smo na kraju poraženi 2-3 od ekipe Međimurja i tako opet za dlaku ispustili još jedan pehar. Bilo kako bilo, imali smo šanse za dva pehara, a nismo osvojili niti jedan, no to ne znači da nismo zadovoljni na kraju sa prikazanim igrama naših polaznika. Uz malo sportske sreće slijedeći turniri koji nam dolaze, Nogometna škola Sparatak biti će itekako konkurentna ostalim ekipama. Na kraju zahvaljujemo sponzorima i donatorima koji su omogučili da se ovaj turnir održi na visokom nivou. To su: OPĆINA MALA SUBOTICA, OSNOVNA ŠKOLA T.GORIČANCA MALA SUBOTICA, OBITELJ ŠKVORC IZ BELICE, OBITELJ HERMAN IZ BELICE, g.TIHOMIR VLAŠIĆ IZ PODUZEĆA PLASTOMETALIK MALA SUBOTICA, VINARIJA NEMEC IZ ŠTRIGOVE, KAVANA KOCKA IZ MALE SUBOTICE, PORTAL E-MEDJIMURJE I HRVATSKI RADIO ČAKOVEC. Na kraju posebna zahvala svim roditeljima polaznika Nogometne škole Spartak koji su se odazvali i odradili lavovski posao oko provedbe turnira.

Rezultati:  kategorije U-7-8-10      kategorija U12     kategorija U15