Nogometna škola “Spartak“ i po treći puta uspješno je organizirala tradicionalni BOŽIĆNI TURNIR MLAĐIH UZRASTA SPARTAK 2014.

Na turnir je bilo prijavljeno 55 ekipa zajedno sa domaćinima. U dva dana dvoranom Osnovne škole Tomaša Goričanca u Maloj Subotici protrčalo je 600-tinjak djece koja su posjetiteljima priuštila pravi festival dječjeg nogometa. U prilog tome ide i podatak da je dvorana bila odlično ispunjena i u subotu i u nedjelju bez obzira na vrlo loše vrijeme u nedjelju.

Rezime rezultata naših ekipa je više nego odličan. Jedno prvo, jedno drugo mjesto i jedno četvrtfinale najmlađih, odličan je uspjeh, a da je bilo i malo više sportske sreće moglo je biti i još više medalja za naše polaznike. Iako nisu bili svi naši igrači osvajači medalja, Nogometna škola Spartak zajedno sa trenerima Tomislavom i Stjepanom obradovali su sve polaznike prigodnim darovima za kraj još jedne uspješne kalendarske godine.

Domaćini su se potrudili da ekipama i posjetiteljima ništa ne nedostaje a za taj posao zaslužni su roditelji polaznika Nogometne škole Spartak zajedno sa Izvršnim odborom koji su odradili ovaj turnir a naravno i uz pomoć i naših vjernih sponzora i donatora.

Izvršni odbor Nogometne škole Spartak zajedno sa polaznicima zahvaljuje OPĆINI MALA SUBOTICA, O.Š. TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA, TRGOVINI POJE MALA SUBOTICA,AUTO ĐURKIN BELICA, OBITELJI ŠKVORC BELICA, OBITELJI HERMAN BELICA, KAVANI ADA BELICA, HORVAT VLADIMIRU MALA SUBOTICA, KAVANI KOCKA MALA SUBOTICA, PLASTOMETALIK MALA SUBOTICA, MESNICE MIHALIĆ NEDELIŠĆE i roditeljima polaznika. Medijski su nas pratili E-Međimurje i Hrvatski radio Čakovec .

I na kraju svim stanovnicima Općine Mala Subotica, Nogometna škola “Spartak“ želi SRETNU NOVU 2015.GODINU!

REZULTATI:

SUBOTA 27.12.:

U-14

Polufinale:    NŠ. Sloga Čakovec- ŠN.Sveti Martin  1-2

Međimurski Lepi Dečki-NŠ.Belica  0-1

Za treće mjesto:   NŠ Sloga Čakovec-Međimurski Lepi Dečki  0-4

Finale:  ŠN.Sveti Martin-NŠ.Belica  0-3

Najbolji golman: Đuranić Antonio– NŠ.Belica

Najbolji strijelac: Bušnja Denis – NŠ.Belica

1.NŠ.BELICA

2.ŠN.SVETI MARTIN

3.MEĐIMURSKI LEPI DEČKI

 

U-10

Polufinale: NK. Omladinac N.s.Rok-ŠN.Sloboda VŽ  0-0 šesterci (3-2)

NŠ.Spartak – Plastometalik  0-0  šesterci (4-3)

Za treće mjesto: ŠN Sloboda VŽ-Plastometalik  0-1

Finale: NK Omladinac N.s.Rok-NŠ.Spartak  0-1

Najbolji golman: Samuel Taradi –NŠ.Spartak

Najbolji strijelac: Matija Mendelski– Plastometalik

1.NŠ Spartak-Mala Subotica

2.NK.Omladinac N.s.Rok

3.Plastometalik-Mala Subotica

 

 

NEDJELJA 28.12.:

U-12

Polufinale:  NŠ.Spartak-NŠ.Rudar  3-0

NŠ.Sloga Čk-Međimurski Lepi Dečki  1-3

Za treće mjesto: NŠ.Rudar-NŠ.Sloga  1-0

Finale: NŠ.Spartak-Međimurski Lepi Dečki  1-1 šesterci  (2:4)

Najbolji golman:  Jan Martan-NŠ.Sapratk

Najbolji strijelac:  Dino Jančec-NŠ Spartak

1.Međimurski Lepi Dečki

2.NŠ.Spartak Mala Subotica

3.NŠ Rudar Mursko Središće

 

U-8

Polufinale: NŠ.Rudar-NŠ Varaždin  2-0

NK.Omladinac N.s.Rok-NŠ.Međimurje  0-0  šesterci (2-1)

Za treće mjesto: NŠ.Varaždin-NŠ.Međimurje 0-1

Finale: NŠ:Rudar-NK Omladinac N.s.Rok 0-3

Najbolji golman:  Hozjan Vito– NŠ Međimurje

Najbolji strijelac: Lesjak Sven-NK Omladinac N.s.Rok