Općinskim Kupom u lovu udicom na plovak na jezeru «Mičigen» u Svetom Križu u ponedjeljak, 25.lipnja 2012.godine započinju ovogodišnji Dani Općine Mala Subotica. Na jezeru «Mičigen» nakon natjecanja , oko 14 sati, organizira se druženje uz domjenak. Kao i svake godine, uoči proslave Dana Općine na prostoru ispred Doma kulture Mala Subotica postaviti će se šator. U petak, 29.lipnja u Domu kulture Mala Subotica održati će se svečana sjednica Općinskog vijeća uz kulturni program nakon koje se priprema domjenak pod šatorom za sve prisutne. U subotu poslijepodne održati će se Natjecanje općinskih udruga u kuhanju gulaša, a navečer zabava uz živu glazbu pod šatorom. Nedjelja, posljednji dan obilježavanja Dana Općine započeti će budnicom Puhačkog orkestra Općine Mala Subotice, nakon čega slijedi svečani mimohod čelnika Općine s predstavnicima općinskih udruga, društava, klubova do župne crkve gdje će svi zajedno sudjelovati na misnom slavlju. Nedjeljno poslijepodne može se provesti na dvije lokacije, na igralištu NK «Spartak» Mala Subotica gdje će se održati tradicionalni Općinski nogometni turnir ili na igralištu NK «Omladinac» Držimurec-Strelec gdje će se održati Natjecanje Vatrogasne zajednice područja općina Belica -Mala Subotica-Orehovica. Večernje zabave uz živu glazbu također se nude na dvije lokacije, pod šatorom u središtu Male Subotice i na otvorenom kod igrališta NK «Omladinac» Držimurec-Strelec.
SVI STE POZVANI !
Detaljniji program proslave Dana Općine Mala Subotica 2012.godine može se vidjeti pod «Pročitaj više». DANI OPćINE MALA SUBOTICA  2012.

ponedjeljak, 25.lipnja
       Općinski Kup u sportskom ribolovu na jezeru Mičigen
            u organizaciji ŠRD «Diver»Podbrest i Sveti Križ
   9,30 – 13,00 natjecanje
          – proglašenje rezultata i druženje uz domjenak
petak, 29.lipnja
  18,00 – svečana sjednica Općinskog vijeća s kulturnim
               programom u Domu kulture Mala Subotica i 
               domjenak pod šatorom ZA SVE PRISUTNE
       -veselica pod šatorom uz grupu «Zabranjena zona»
         u organizaciji NK i NŠ «Spartak» Mala Subotica
Subota, 30.lipnja
   15,00 – Natjecanje općinskih udruga u kuhanju gulaša        
   19,00 – veselica pod šatorom uz grupu «Vulkan» u 
               organizaciji NK i NŠ «Spartak» Mala Subotica
Nedjelja, 1, srpnja
     7,00 – BUDNICA Puhačkog orkestra Općine Mala Subotica
   10,30 – svečani mimohod do župne crkve
   11,00 – Sveta misa u župnoj crkvi Rođenja B.D.M.
   13,30-21,00  Općinski nogometni turnir na igralištu 
           NK «Spartak» M.Subotica – sudjeluju :  
           NK«Dinamo»Palovec, NK «Spartak» M.Subotica, 
           NK «Jadran»Štefanec, NK «Eko»Sveti Križ,
           NK «Omladinac» Držimurec-Strelec i
           NK «Romska vatra» Piškorovec
   14,00 – Natjecanje Vatrogasne zajednice područja općina 
               Belica-Mala Subotica-Orehovica na igralištu
               NK «Omladinac» Držimurec-Strelec
   19,00 – dvije veselice, jedna pod šatorom u središtu Male 
               Subotice uz grupu «Sinovi Međimurja» u organizaciji
               NK i NŠ «Spartak» M.Subotica, a druga na igralištu
               NK»Omladinac»Držimurec-Strelec uz živu glazbu u 
               organizaciji DVD Držimurec-Strelec

  SVI STE POZVANI