Obiteljskim druženjem i rekreativnim igrama, prošlog je petka u predškoli Područne škole Držimurec-Strelec, obilježen Majčin dan. U realizaciji ove ideje sudjelovali su Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica – PŠ Držimurec – Strelec i Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Mala Subotica. U Veselom obiteljskom višeboju sudjelovalo je 19 obitelji, tj ekipa koju su sačinjavali dijete i majka ili dijete ili otac. Obitelji, tj ekipe bile su raspoređeni u 4 grupe, a gađali su čunjeve, bacali potkove, igrali gumenu košarku, gađali gol, a na kraju je održana trka brze lopte. Da cijelo natjecanje prođe u najboljem redu brinuli su suci Ružica Božić, Ivana Ignac, Maja Kutnjak (glavni inicijator ovog događaja), Grozdana Oršuš, Suzana Švigir, Mario Oršuš, Nenad Oršuš i Valentin Šipuš (voditelj natjecanja). Zbrajanjem rezultata svakog člana grupe došlo se i do konačnih pobjednika ovog rekreativnog druženja. Najbolji su bili članovi grupe Ribice, druge su bili Ptičice, treće Vjeverice, a četvrte Pčelice. Svi oni dobili su prigodne diplome, nakon čega je slijedilo druženje uz sendviče i sokove koje su pripremile odgajateljice i školsko osoblje.