Obavještavamo sve zainteresirane da će se javno otvaranje ponuda pristiglih na

  1. javni natječaj za davanje u zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Mala Subotica
  2. javni natječaj za davanje u zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Mala Subotica koje se nalaze unutar zone građenja
  3. javni natječaj za prodaju poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Mala Subotica.

održati dana 19.11.2020. godine (četvrtak) u 18.00 sati u Domu kulture u Maloj Subotici, Glavna 29, Mala Subotica. Na javnom otvaranju potrebno je dezinficirati ruke na ulazu, držati socijalnu distancu od minimalno 2 metra, a nošenje zaštitne maske za lice je OBAVEZNO tijekom cijelog postupka otvaranja. Sve osobe koje ulaze u dvoranu moraju upisati svoje kontakt podatke. Osobe koje imaju bilo koji od simptoma zaraze virusom COVID-19 (npr. šmrcanje, temperatura, kašalj, izostanak osjeta mirisa ili okusa, bol u mišićima, upala grla…), osobe koje su u izolaciji ili samoizolaciji, te osobe čiji su bliski kontakti zaraženi navedenim virusom ili se nalaze u izolaciji/samoizolaciji NE SMIJU prisustvovati javnom otvaranju. Osobama koje se neće držati navedenih epidemioloških mjera neće biti dozvoljeno prisustvovanje otvaranju ponuda jer nepridržavanjem mjera namjerno ugrožavaju zdravlje ostalih prisutnih.

Zapisnik sa javnog otvaranja bit će javno dostupan na općinskoj web stranici.