Ovoga vikenda počelo je prvenstvo za mlađe uzraste Nogometne škole.

U takmičenju Nogometna škola za sada ima pet ekipa:

Početnici, Limači, Ml.Pioniri, Pioniri i Juniori.

Još se radi na ustroju prvenstva za one najmlađe Početnike tako da u prvenstvo idemo ukupno sa šest ekipa koje do sada nikad nismo imali. Možemo reći da po pokazateljima koji se sada upisima i potvrđuju novo ustrojena Općinska Nogometna škola ima jako svijetlu budućnost. Na članovima uprave i predstavnicima Općine Mala Subotica je da u slijedećem periodu poslože i naprave plan rada u razdoblju do kraja godine a u budućnosti u i u periodu od pet godina koliko je potrebno da se vidi neki napredak u radu sa djecom naprave plan rada i poslože plan financiranja istih planova. No više vijesti i o planovima Nogometne škole javnosti  bude prezentirano krajem rujna za kada je predviđena i skupština novoosnovane Nogometne škole. Rezultati ekipa ovog vikenda su slijedeći. Početnici uz malo sreće mogli su uzeti i bod ali završnica akcija koje nismo realizirali daje nam ovakvi rezultat. Limači od samog početka utakmice su dali do znanja protivniku tko ove bodove uzima na svoj konto. Hrabra i efikasna igra je rezultat tri osvojena boda. Da  ekipa Mlađih Pionira najviše je rezultatski stradala. Ako uzmemo  obzir što se sve događalo sa ovom ekipom zadnji tjedan prije početka prvenstva možemo igrače koji su izašli na teren pohvaliti za trud i zalaganje . Kada ti pola ekipe tj.pet igrača iz prvog sastava samo tjedan dana prije početka prvenstva zatraži istupnicu i to zbog samo njima znanih razloga, ostavili su ekipu na cjedilu i ovakav rezultat je očekivan. Ali ima prostora za napredak u ovakvoj ekipi koja je ostala samo treba još utakmica da se djeca uigraju. Poraz Pionira na početku možemo reći da je očekivan. Isto tako dva igrača prešla su u drugi klub  i sa nepoznanicom smo ušli u prvo kolo. Igrači su nas iznenadili sa zalaganjem i odgovornosti u igri. Do osam minuta prije kraja smo imali prednost od 1-3 i u tom periodu je došlo do izražaja neuigranost naše ekipe. Spoznaja nakon ove utakmice da se može i bez igrača koji su otišli., sa puno rada i treninga nadoknaditi sve manjkavosti u i tome su svi polaznici svih ekipa Nogometne škole složni.

 

POČETNICI:

ZELENKO-SPARTAK  2-0

LIMAČI:

ZELENKO-SPARTAK  4-6

Strijelci: Vlah 3 gola,Švenda T.,Vugrinec,Taradi po jedan gol.

SASTAV: Toplek,Horvat A.,Baksa,Vlah,Švenda D.,Juras,Horvat,Drvenkar,Taradi,Jančec,Švenda T.,Vrbanec,Vugrinec,Kreslin,Gazdek.  Trener :Kreslin Neven

 

ML.PIONIRI:

ZELENKO –SPARTAK  9-1

Strijelac: Šoštarić

SASTAV: Horvat,Blažona J.,Toplek,Jančec,Vugrinec,Blažona