U sklopu Programa opremanja i osposobljavanja vatrogasnih zajednica kojeg provodi Hrvatska vatrogasna zajednica, DVD Mala Subotica je preuzeo ključeve novog kobi vozila vrijednog 200.000,00 kuna. Postojeće kombi vozilo staro je više od 20 godina te više ne zadovoljava potrebe društva u kojem djeluje 114 članova, od čega je 36 pripadnika mladeži.

Kombi marke Opel Vivaro upotpunio je postojeći vozni park DVD-a te sada društvo posjeduje dva vozila za prijevoz putnika te jedno navalno vozilo.

Načelnik Valentino Škvorc ovim je povodom posjetio vatrogasce iz Male Subotice te ih obavijestio o početku izgradnje vatrogasnog spremišta koje je predviđeno za 1. srpanj 2021. godine. Za spremište površine 245,64 m2 ishođena je pravomoćna građevinska dozvola, a vatrogasci će dobiti kvalitetan prostor za dio voznog parka koji nema mjesta u sjedištu društva u ulici Alojzija Stepinca.