Iako djeluje tek nepune tri godine Nogometna škola „Spartak“ Mala Subotica postigla je do sada zapažene rezultate u radu s djecom. Posebno su ponosni na svakodnevno poboljšanje uvjeta treniranja u svim kategorijama mlađih uzrasta.   

Treninzi se odvijaju tri puta tjedno u periodu od 10 mjeseci godišnje na vanjskim terenima Nk „Spartaka“ , te dva zimska mjeseca u dvorani Osnovne škole Tomaša Goričanca. Sve skupine mlađih uzrasta natječu se u Međimurskoj ligi, a u zimskom periodu odlazi se na dvoranske turnire. Naravno da je za to potrebno i dosta opreme koju je potrebno svake godine nadopunjavati, a najviše opreme nabavlja se putem sponzora. Najnoviji primjer je Kavana „Kocka“ čiji su vlasnici, Mirjana i Ranko Mirjane Dominić iz Male Subotice, u donirali komplet dresova i štucni za najmlađe polaznike u vrijednosti od 3200 kuna. Na lijepoj i vrijednoj donaciji igrači (početnici i limači) uzvratili su pobjedama u novom prvenstvu, te su momentalno na prvim mjesta u svojim skupinama. Najmlađi polaznici kao i Izvršni odbor Nogometne škole „Spartak“, svjesni su da bez dobrodušnosti sponzora i donatora nebi bilo moguče ostvarivati tako dobre rezultate, stoga i ovim putem zahvaljuju obitelji Dominić na donaciji, ali i svim ostalim sponzorima koji su im do sada pomagali u radu.