Nogometni klub Dinamo Palovec poziva na hvale vrijedno druženje. Iako su recesijski dani Dinamovci se izvode na čakovečke bazene. Predsjednik NK Dinamo iz Palovca, Miroslav Švenda, poziv za sve aktivne igrače seniore i juniore  koji treniraju sa seniorima kao i članove uprave na relaksaciju na bazene. U pozivu je velik naglasak stavljen da se pozivaju aktivni članovi uprave jer izgleda da je ovo temperatura ispod ništice zaledila i pasivizirala mnoge od članova NK Dinama.

Na bazene se ide u četvrtak, 11.02.2010. nakon treninga koji počinje u 16:30 sati. Jedini trošak kojeg snose igrači jest prijevoz do bazena. Karte su kod predsjednika i igrači će ih dobiti na ulazu te se stoga preporuča zajednički odlazak. U svakom slučaju lijepa gesta uprave kluba. Igrači nikako nemojte zaboraviti kupaće i odazovite se ovom pozivu, jer kako je krenulo možda možete očekivati pripreme sljedeće sezone u Turskoj.