10.01.2013.
Posljednje novosti

Nemojte parkirati vozila na javne prometne površine – pješačko-biciklističke staze

Molimo da zbog sigurnosti prometa, a posebice pješaka i biciklista, kao i ukupne sigurnosti svih sudionika prometa ne vršite parkiranje vozila i ostalog na javne prometne površine – pješačko-biciklističke staze u naseljima Općine Mala Subotica. Napominjemo da će se u suprotnom postupati po zakonima Republike Hrvatske i odluci o komunalnom redu Općine Mala Subotica.

14.09.2011.
Posljednje novosti

Nemojte parkirati vozila na javne prometne površine – pješačko-biciklističke staze

Molimo da zbog sigurnosti prometa, a posebice pješaka i biciklista, kao i ukupne sigurnosti svih sudionika prometa ne vršite parkiranje vozila i ostalog na javne prometne površine – pješačko-biciklističke staze u naseljima Općine Mala Subotica. Napominjemo da će se u suprotnom postupati po zakonima Republike Hrvatske i odluci o komunalnom redu Općine Mala Subotica. (više…)

Promjena veličine fonta
Kontrast