KUD "FRANC ILEC" LOKA-ROŠNJA (STARŠE) iz Slovenije pozvalo je 30.11.2013. dramsku skupinu KUU "Zvon"iz Male Subotice, na sudjelovanje sa svojim dvjema komedijama: GASTERBAJTERI  i  KAK BI BILO DAJ TOGA NEBI BILO na "Večer smeha".

Uz članove dramske skupine KUU ZVON-a, nastupale su još Gledališka skupina i godci KUD "FRANC ILEC, Jože Ekart i Manja Vinko, KUD Ptičica Prepolje i Dramska skupina Samotarji DU HOčE.

U punoj dvorani  KUD-a "Franc Ilec" publika je velikim aplauzom popratila sve dramske skupine a posebno se smijala našim dramskim komadima. Na program se odazvao i njihov načelnik g.Bojan Kirbiš te se na kraju pozdravio sa članovima dramske skupine KUU Zvon.

Zadnji dio je bilo druženje sa pjesmom te pokojim dobrim vicem sa njihove i naše strane, razmijenili smo telefonske brojeve sa ostalim dramskim skupinama i dogovorili daljnju suradnju.

Time je dramska skupina završila ovogodišnju nastupe i programe, te si zaslužila kratak odmor, sve dok ne započnu probe za KAM 2014.

 

Ima nešči lepši?…..  DRAMSKA SKUPINA