Na likovnom natječaju “Sretni bez alkohola“, koji su raspisali tvrtka Pernod Ricard Croatia d.o.o. i Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, među deset najuspješnijih likovnih radova bio je i rad učenice 3. a razreda Jane Držanić.

Tvrtka Pernod Ricard Croatia d.o.o. i Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta raspisali su likovni natječaj na temu “Sretni bez alkohola“. Na natječaj se odazvalo šezdesetak škola iz cijele Republike Hrvatske, a deset najuspješnijih likovnih radova je nagrađeno. Među nagrađenim učenicima je Jana Držanić, učenica 3. a razreda OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica. Jana je nagrađena tabletom Acer Iconia One 8.

Nagrade su učenicima uručili ministar znanosti, obrazovanja i sporta Vedran Mornar te predstavnica tvrtke Pernod Ricard Croatia d.o.o. Maja Višnić, 12. svibnja 2015. u Ministarstvu znanosti, obrazovnja i sporta.

Jana je bila nazočna zajedno sa svojom učiteljicom Ljiljanom Rinkovec.

 

Prenosimo sa web stranice Osnovne škole Tomaša Goričanca Mala Subotica