Načelnik općine Mala Subotica, u ponedjeljak 18.prosinca 2017., svečano je primio, prvaka Hrvatske u karateu, Filipa Novaka, brončanu Saru Novak, predsjednika karate kluba Mala Subotica, Vladimira Logožara, trenera Tomislava Magdalenića i predstavnika roditelja, a ujedno i Sarinog oca, Ivana Novaka.

Načelnik  je Sari i Filipu uručio prigodne poklone i čestitao im na izuzetnom uspjehu te ponudio Filipu plaćanje troškova puta na Europsko prvenstvo, koje će se održati u veljači, u Olimpijskom centru u Sočiju, Rusija.

Valja istaknuti da je Sara Novak osvojila brončanu medalju u kategoriji kadetkinja, iako ima tek 13 godina.

Filip je još istaknuo da je nakon završenog prvenstva Hrvatske, u sklopu priprema za nadolazeće Europsko prvenstvo, sudjelovao sa reprezentacijom Hrvatske na turniru u Makedoniji i osvojio brončanu medalju.

Općina Mala Subotica čestita mladim karatistima na uspjehu te im želi još bolje rezultate u budućnosti!