MALA SUBOTICA – Pobjednik 7. Novogodišnjeg malonogometnog turnira, što su ga zajednički organizirali Udruga mladih općine Mala Subotica i Udruga mladih Palovec sasvim zasluženo je momčad MNK GRANDY (Strelec).

 

Svoj treći uzastopni trijumf na ovom turniru, igrači Mladena Matića ostvarili su u nedjeljnom „općinskom“ finalu u kojem su bili bolji od ekipe CB PETICA(Mala Subotica). Nakon uvjerljivih i nadmočnih 3:0 u prvom poluvremenu, Grandijevci su se u drugom opustili što su Zlatanovi dečki iskoristili i na kraju im je malo falilo da i izjednače. Golove su postigli Hruško, Fažon i Vuković za Grandy, te Igor Šegović i Tomica Mlinarec za Peticu. Konačnih 3:2 za Grandy realna je slika prikazanog na ovom turniru, a valja istači da su se isti supranici sreli i u prošlogodišnjem finalu. I tada je slavio Grandy, ali pod nazivom DOMINO BAR GRANDY. U polufinalnim utakmicama Petica je prvo bila bolja od MIP Weylanda i to nakon izvođenja sedmeraca jer je u regularnom dijelu bilo 1:1. Istim rezultatom završila je i druga polufinalna utakmica u kojoj su se sastali Grandy i SVJEŽA JAJA VUK. I utakmica za treće mjesto završila je neriješeno 2:2, a nakon izvođenja sedmeraca slavili su igrači Zdravka Vuka. Uz pehare i novčane nagrade za tri najbolje ekipe, priznanja su dobili i najbolji vratar – DANIJEL MARčEC, najbolji strijelac – SREćKO ŠEGOVIć i najbolji igrač turnira MARKO HRUŠKO. Finalnim utakmicama prethodile su tri revijalne utakmice. U prvoj su se sastali limači Dinamo Palovec – BSK Belica, a bolji su bili Palovčani s 3:1. Limači Međimurje čakovec bili su bolji od Spartaka s 3:1, dok su nogometašice Katarine Zrinske odigrale međusobnu utakmicu. Druga ekipa bila je bolja od prve s 8:5. Sve utakmice na turniru dobro su sudili Darko Jambrović, Božidar Kolarić i braća Borut i Igor Križarić. Turnir se igrao pod pokroviteljstvom općine Mala Subotica, a Vladimir Domjanić, općinski načelnik, podijelio je nagrade najboljim momčadima i pojedincima. I ovogodišnji turnir organiziran je na nivou, a organizatori se ovim putem zahvaljuju svim sponzorima i pojedincima koji su pomogli uspješnu organizaciju turnira.

 

 

Valentin Šipuš

 

Rezultati subota, 19.1.2013.

1/8 FINALA

MIP WEYLAND – CB LUNA 5:1
KOSPORT – BAT čAKOVEC 3:5
CB PETICA – CB ENY 6:2
MNK BELICA – FF DÖNER 1:3
PRIJATELJI – CB MAX 2:1
INTERMEGRAD – SVJEŽA JAJA VUK 2:5
MNK GRANDY – OPG SRPAK 3:0
MNK D. KRALJEVEC – CB FRUMENTO 1:2

1/4 FINALE

Mip Weyland – BAT čakovec 5:3

Caffe bar Petica – FF Doner 5:1
Prijatelji – Svježa jaja Vuk 4:8
MNK Grandy – Caffe bar Frumento 2:1

 

Rezultati nedjelja, 20.01.2013.

Polufinale:

Mip Weyland – Caffe bar Petica 1:1 (5:6): Svježa jaja Vuk – MNK Grandy 1:1 (3:4)

Revijalna limači U10 Dinamo Palovec – BSK Belica 3:1;

Revijalna limači U10 Spartak M. Subotica – Međimurje čakovec1:3;

Za treće mjesto Mip Weyland – Svježa jaja Vuk 2:2 (3:4);

Revijalna utakmica ženske ekipe: Ekipa1 – Ekipa2 – 5:8

Finale: MNK GRANDY – CB PETICA 3:2.