Poštovani,

javljam vam se vezano uz RTL-ovu emisiju Ljubav je na selu. Naime, u tijeku smo s pripremama za šestu sezonu emisije i u potrazi smo za kandidatima, odnosno farmerima / farmericama između 25 i 60 godina koji su slobodni.

“LJUBAV JE NA SELU” emitira se na RTL-televiziji te je jedna od najgledanijih emisija u regiji s milijunskim gledateljstvom, što može biti odlična platforma za prezentaciju vašeg društva. Kroz lik kandidata promoviramo mnogo drugih popratnih sadržaja iz vaše okolice. Farmeri ili farmerice trebali bi imati svoje imanje, gospodarstvo, vinograd ili neki opg te biti naravno zainteresirani za sudjelovanje u emisiji.

Smatramo da biste nam mogli pomoći u potrazi za nekim zanimljivim kandidatom ili više njih. Ono što vas molimo je da proslijedite ove informacije u nadi da će se naći osoba zainteresirana za emisiju Ljubav je na selu.

Za sve ostale informacije, možete me kontaktirati putem e-maila ili ispod navedenog telefonskog broja.

Unaprijed vam zahvaljujem na pomoći.

Srdačan pozdrav

Nina Memiš
FremantleMedia Hrvatska d.o.o.

Production Scheduler Asst

M: +385(0)91 7246 315