Na igralištu NK Spartak ove subote, 2.lipnja, od 9h prijepodne započinje  turnir mlađih kategorija, i to u dvije kategorije – 2003.godište i 2001. godište. Svoj je dolazak potvrdilo 13 ekipa koje će se, u dvije kategorije, nadmetati za najbolje nagrade. Uz domaćina, nastupiti će i najmlađi NK "Varaždin", NK "Slaven Belupo", NK "Podravina" (Ludbreg) te međimurski klubovi : NK "Dinamo" (Palovec), NK "Polet" (Sveti Martin na Muri), NK "Mladost" (Prelog), NK "Strahoninec", NK "Sloga" (čakovec). Turnir će trajati do kasno popodne. Za najbolje ekipe su osigurane vrijedne nagrade, a za sve navijače dobra ponuda jela i pića. Nogometna škola "Spartak" poziva sve žitelje Male Subotice i šire da dođu ove subote na igralište "Spartak"-a i prisustvuju ovoj zanimljivoj sportskoj manifestaciji. Dođite i vi…